Předvánoční setkání 22.11. od 17:00 se blíží!


Podzim je v plném proudu a než se nadějeme, bude zde Advent a s ním spojený shon a společenské večírky. Chceme se tomuto všemu vyhnout, proto setkání pořadatelů a závodníků pořádáme již 22. listopadu. 

Prosíme o informaci (nejlépe Martinovi Týmlovi, nebo zde na fb) zda se zúčastníte.

A při čtení pozvánky si laskavě prosím povšimněte, že se vlastně očekává účast v oděvu společenském :

Pravděpodobně jste už zažili situaci, kdy potkáte v obleku někoho, koho jste do té doby znali jen v teplákách a tričku, případně ve sportovním dresu. 

Stejně nečekaně to působí i naopak, třeba když v létě na plovárně zahlédnete váženého pana docenta v plavkách na lehátku. Pro mě byl nezapomenutelným zážitkem úvod slavnostní promoce, kdy v čele všech profesorů důstojným krokem se žezlem v ruce nastupoval Pádifka.

Tímto srdečně zvu všechny pořadatele, partnery i závodníky na Survival gala - v Galerii HAMU na Malostranském náměstí 22.11. od 17 hodin.

Mám rád tradice - to znamená, že se můžete těšit na kulturní úvod, promítání fotek a přátelskou atmosféru podpořenou kulinářským uměním řady zúčastněných. Zároveň ale neškodí dělat tradiční věci netradičně. Pohled na slavnostně oblečené závodníky, kteří nikam nechvátají a nic je nebolí, by mohl stát za to!

 

2019-11-04