Startující

Přihlášené dvojice dle pořadí registrace

KategorieNázev týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK SKV - Hlavně přežít Gabriela Knapová Petr Kubal
2. MIX OPEN Ozubená kola Jiří Škrdlant Martina Škrdlantová
3. MIX OPEN Rybičky Jan Honěk Monika Hoňková
4. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK Prajzáci Ondřej Malohlava Marek Harasim
5. MUŽI OPEN HerKa Michal Herudek Václav Kašný
6. MIX OPEN HADI Michal Hnilička Saša Kárová
7. MIX OPEN Trochu blázni Jiřina Elčknerová Michal Elčkner
8. ŽENY OPEN EPO Tili a Pechi Jana Lenková Jitka Akrmanová
9. MIX OPEN DOPLNÍME Dagmar Tučková Petr Herink
10. MIX OPEN Lépe nevědět Petr Nehasil Petra Vahalová
11. MIX OPEN Rybičky 48 Ladislav Gilík Romana Gilíková
12. ŽENY OPEN Arrivederci Vendula Bohoňková Anna Švejdová
13. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK Desafío Luděk Benada Roman Jurečka
14. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK Two little ugly monkeys Pavel Šprynar Oldřich Novák
15. MUŽI OPEN Testosteron Max Epos Tim Strašák Přéma Zděnek
16. MUŽI OPEN Jihočeští sedláci Jakub Kašparů Josef Pivoňka
17. ŽENY OPEN Holky z Hor Zuzana Tomešová Klára Jiřištová
18. MUŽI OPEN Švagříci Luboš Drnek Petr Louženský
19. MUŽI OPEN SENIORSKÝ BALET Marek Epstein Jan Fulín
20. MIX OPEN LOST Iva Macholdová Miloš Bohoněk
21. MUŽI OPEN AdaDas Libor Švehla Robert Martínek
22. MUŽI OPEN Frájové v papučích 2.0 David Polák Libor Kotěšovec
23. MUŽI OPEN EPO - Černý vrch Pavel Kurz Jan Obuškevič
24. MUŽI OPEN DoDo Luboš Doleček Tomáš Douběta
25. MIX OPEN Nezdice na Šumavě Ondřej Hájek Vlaďka Keegan
26. MIX OPEN The Kleins Tereza Malá Ondřej Malý
27. ŽENY OPEN EPO Lenka Nováková Zuzana Kurzová
28. MIX OPEN MplusT Tomáš Buňata Magdalena Buňatová
29. MUŽI OPEN EXIT Team Tomáš Grim Nicolas Grim
30. MUŽI OPEN Sport nás baví, bavte se s námi Filip Herbs Petr Plecháč
31. MIX OPEN EPO Studium zdravého spánku Tomáš Protiva Terezka Drábková
32. MIX OPEN EPO To ti nepoběžím! Ondřej Šebl Tereza Javůrková
33. MIX OPEN EPO Grumpy koťátka Tomáš Tesař Lucie Parisová

Přihlášené dvojice dle kategorií

ŽENY OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. EPO Tili a Pechi Jana Lenková Jitka Akrmanová
2. Arrivederci Vendula Bohoňková Anna Švejdová
3. Holky z Hor Zuzana Tomešová Klára Jiřištová
4. EPO Lenka Nováková Zuzana Kurzová

MUŽI OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. HerKa Michal Herudek Václav Kašný
2. Testosteron Max Epos Tim Strašák Přéma Zděnek
3. Jihočeští sedláci Jakub Kašparů Josef Pivoňka
4. Švagříci Luboš Drnek Petr Louženský
5. SENIORSKÝ BALET Marek Epstein Jan Fulín
6. AdaDas Libor Švehla Robert Martínek
7. Frájové v papučích 2.0 David Polák Libor Kotěšovec
8. EPO - Černý vrch Pavel Kurz Jan Obuškevič
9. DoDo Luboš Doleček Tomáš Douběta
10. EXIT Team Tomáš Grim Nicolas Grim
11. Sport nás baví, bavte se s námi Filip Herbs Petr Plecháč

MIX OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. Ozubená kola Jiří Škrdlant Martina Škrdlantová
2. Rybičky Jan Honěk Monika Hoňková
3. HADI Michal Hnilička Saša Kárová
4. Trochu blázni Jiřina Elčknerová Michal Elčkner
5. DOPLNÍME Dagmar Tučková Petr Herink
6. Lépe nevědět Petr Nehasil Petra Vahalová
7. Rybičky 48 Ladislav Gilík Romana Gilíková
8. LOST Iva Macholdová Miloš Bohoněk
9. Nezdice na Šumavě Ondřej Hájek Vlaďka Keegan
10. The Kleins Tereza Malá Ondřej Malý
11. MplusT Tomáš Buňata Magdalena Buňatová
12. EPO Studium zdravého spánku Tomáš Protiva Terezka Drábková
13. EPO To ti nepoběžím! Ondřej Šebl Tereza Javůrková
14. EPO Grumpy koťátka Tomáš Tesař Lucie Parisová

VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. SKV - Hlavně přežít Gabriela Knapová Petr Kubal
2. Prajzáci Ondřej Malohlava Marek Harasim
3. Desafío Luděk Benada Roman Jurečka
4. Two little ugly monkeys Pavel Šprynar Oldřich Novák