Startující

Přihlášené dvojice dle pořadí registrace

KategorieNázev týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. MIX OPEN 4FUN Leo Sedlák Klára Blažová
2. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK SKV Gabriela Knapová Petr Kubal
3. MIX OPEN livingroomworkout.eu Dáša Tučková Petr Herink
4. MIX OPEN Kubík zlobí - chudák Myšák Kuba Frinta Máťa Frintová
5. MIX OPEN EPO BRATŘI V BIKU Zdeněk Sedláček Martina Škrdalantová
6. MIX OPEN Panská BRATŘI V BIKU Matěj Sedláček Michaela Klečková
7. MIX OPEN Cirkus nePraha Petr Dolana Jana Andrášková
8. MUŽI OPEN DoDo Tomáš Douběta Luboš Doleček
9. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK To dame Leoš Kroužel Lucie Chýlková
10. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK Desafío Luděk Benada Roman Jurečka
11. MUŽI OPEN Seniorský balet Marek Epstein Jan Fulín
12. MUŽI OPEN Saláti na toustu David Polák Jiří Valnoha
13. MIX OPEN Čelovky Lucifer / EPO EKP Petr Dvořák Barbora Kovaříková
14. MUŽI OPEN Pat & Mat Jiří Beneš Jiří Rubick
15. MUŽI OPEN Jihočeští sedláci Jakub Kašparů Josef Pivoňka
16. ŽENY OPEN EPO POZITIVNÍ NEJISTOTA Jitka Akrmanová Lenka Nováková
17. MUŽI OPEN VíKřih z Malvazinek Tomáš Vízek Martin Kříha
18. MIX OPEN Pilsenman/Runland Kristýna Junková Tomáš Eisner
19. MUŽI OPEN EPO Černý vrch Pavel Kurz Tbd Tbd
20. MIX OPEN EPO EKP a pražské běhací jelito Jan Ferdinand Polášek Martina Bochenková
21. MIX OPEN Hadi Michal Hnilička Saša Kárová

Přihlášené dvojice dle kategorií

ŽENY OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. EPO POZITIVNÍ NEJISTOTA Jitka Akrmanová Lenka Nováková

MUŽI OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. DoDo Tomáš Douběta Luboš Doleček
2. Seniorský balet Marek Epstein Jan Fulín
3. Saláti na toustu David Polák Jiří Valnoha
4. Pat & Mat Jiří Beneš Jiří Rubick
5. Jihočeští sedláci Jakub Kašparů Josef Pivoňka
6. VíKřih z Malvazinek Tomáš Vízek Martin Kříha
7. EPO Černý vrch Pavel Kurz Tbd Tbd

MIX OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. 4FUN Leo Sedlák Klára Blažová
2. livingroomworkout.eu Dáša Tučková Petr Herink
3. Kubík zlobí - chudák Myšák Kuba Frinta Máťa Frintová
4. EPO BRATŘI V BIKU Zdeněk Sedláček Martina Škrdalantová
5. Panská BRATŘI V BIKU Matěj Sedláček Michaela Klečková
6. Cirkus nePraha Petr Dolana Jana Andrášková
7. Čelovky Lucifer / EPO EKP Petr Dvořák Barbora Kovaříková
8. Pilsenman/Runland Kristýna Junková Tomáš Eisner
9. EPO EKP a pražské běhací jelito Jan Ferdinand Polášek Martina Bochenková
10. Hadi Michal Hnilička Saša Kárová

VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. SKV Gabriela Knapová Petr Kubal
2. To dame Leoš Kroužel Lucie Chýlková
3. Desafío Luděk Benada Roman Jurečka