Výsledky starší ročníky

Výsledky 2014

Detailní výsledky GS2013

Výsledky GS2012

Výsledky 2011

Výsledky 2010

GENERALI SURVIVAL 2013

Kategorie MM

poř.
start.č.
název týmu
závodník 1
závodník 2
celk. čas (hod.)
penal. (hod.)
výsledný čas (hod.)
1
1
Salomon-Suunto / EPOJaroslav KrajníkPavel Kurz
13:54
1
14:54
2
33
EPO PEPOPetr PrunerPetr Dvořák
16:18
2
18:18
3
28
www.svicenilevne.czTomáš KlemtOndřej Kejklíček
17:38
1
18:38
4
32
PornoherciDavid DufekPetr Dolana
20:23
0
20:23
5
10
jelimaniMichal KlauzMichal Štefanský
19:03
2
21:03
6
30
Silvini Ski Trab teamJan KotykKarel Švábek
19:37
2
21:37
7
7
DoDoTomáš DoubětaLuboš Doleček
22:17
0
22:17
8
21
UrquellMatěj JakoubekJan Martinčík
22:27
0
22:27
9
9
FotříciJan HrdinaPavel Kolajta
22:32
1
23:32
10
2
TýmLoužePetr LouženskýMartin Týml
22:20
4
26:20
11
24
SpolekBorekPavel SolilStanislav Solil
20:25
8
28:25
12
22
Primář s doktoremVáclav BláhaMichal Uhlík
22:41
11
33:41
13
6
Sica píchnemZdeněk KubínJiří Tuma
22:05
13
35:05
14
8
Staroch_a_studentMilan SoldátJan Kasal
21:59
15
36:59
15
29
Seniorský BaletMarek EpsteinFulín Jan
22:28
23
45:28
16
5
RebelovéLibor KotěšovecJaroslav Černý
22:43
32
54:43
17
34
Neznáš bolestMarek KamenickýFrantišek Čečák
14:56
92
106:56

Kategorie ŽŽ

pořadí
start.č.
název týmu
závodník 1
závodník 2
celkový čas (hod.)
penalizace (hod.)
výsledný čas (hod.)
1
4
Modrobílá sílaMartina BochenkováKamila Foglarová
18:15
2
20:15
2
3
DB TragédkyTereSKA SvětlíkováSimča Malkovská
22:50
25
47:50

Kategorie MŽ

pořadí
start.č.
název týmu
závodník 1
závodník 2
celkový čas (hod.)
penalizace (hod.)
výsledný čas (hod.)
1
31
EPO KotlíciOldřich NovákZuzana Jiřištová
17:38
4
21:38
2
25
EPO TigersKarolína NovákováMarek Jindra
22:23
5
27:23
3
27
Sob v HousceMatěj HalouskaAdriana Plotzerová
21:42
9
30:42
4
20
Z bláta do loužePavel ŠprynarIveta Pachmanová
22:29
31
53:29
5
23
Jen to nejlepšíJakub ZajícRomana Danilevičová
22:30
34
56:30
6
26
LenošiLibor HorákLucie Podškubková
22:38
39
61:38

Kategorie Vozíčkář

pořadí
start.č.
název týmu
závodník 1
závodník 2
celkový čas (hod.)
penalizace (hod.)
výsledný čas (hod.)
1
14
Buď dobrej!Hanka DoležalováJaRyn Rygl
18:30
3
21:30
2
17
TatíciRudolf BrojírTomáš Lisý
22:27
2
24:27
3
12
VlčáciHeřman VolfMichal Volf
18:58
11
29:58
4
19
Horká čokoládaJosef HladkýSylvie Slavíková
22:28
10
32:28
5
18
Vítr z horPavla VinzensováJitka Burianová
22:55
11
33:55
6
15
Pro pivoPetr SvatošDavid Nohavec
20:30
14
34:30
7
11
Ajtakrajta simulantJan ŠtěpánekLukáš Hlava
17:58
35
52:58
8
16
Já jsem blbej, ale sílu mám!Jan HermanVítězslav Huja
22:46
31
53:46
9
13
Hop hop skáče bleškaJirka ČeloudMichal Hejda
21:30
36
57:30