Výsledky 2021

Archiv výsledků starších ročníků

ŽENY OPEN

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 17 Modrobílá síla Kamila Rambová Martina Bochenková 19:45 2 23:15
2. 21 EPO Holky z Dejvic Jitka Akrmanová Sabina Lepičová 20:13 12 33:43
3. 16 Arrivederci Vendula Bohoňková Anna Švejdová 20:18 27 48:48

MUŽI OPEN

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 26 EPO Černý vrch Pavel Kurz Jan Obuškevič 16:05 0 17:35
2. 25 CZAR Tomáš Vaněk Petr Bloudek 17:31 0 19:01
3. 20 Měli bychom psát bakalářku Tomáš Pils David Kaplan 17:57 0 19:27
4. 32 Jihočeští sedláci Jakub Kašparů Josef Pivoňka 18:51 0 20:21
5. 23 Bylo líp Petr Nehasil Tonda Blomann 19:32 0 21:02
6. 19 SMT Honza Kotyk Karel Švábek 19:39 2 23:09
7. 18 Švagříci Luboš Drnek Petr Louženský 17:52 4 23:22
8. 7 DoDo Tomáš Douběta Luboš Doleček 19:59 6 27:29
9. 24 Šlapej vodu Jiří Petrů Ondřej Kosejk 20:25 13 34:55
10. 11 ToDas Libor Švehla Tomáš Kunert 20:11 17 38:41
11. 5 EPO Plavec a Šplouch Tim Strasak Prema Zdenek 18:28 23 42:58
12. 12 Seniorský balet - GEEK Edition Marek Epstein Milan Duda 20:35 23 45:05
13. 14 Výkřik z Malvazinek Tomáš Vízek Martin Kříha 20:30 34 56:00
14. 6 DYCKY TYRKYS Marek Harasim Jan Hyrlík 19:54 35 56:24

MIX OPEN

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 22 Na poslední chvíli Petra Vahalová Tomáš Lisý 18:22 0 19:52
2. 31 EPO Tom a Teri Tomáš Tesař Tereza Drábková 19:30 0 21:00
3. 4 Doplníme Dagmar Tučková Petr Herink 19:54 4:10 25:34
4. 33 Kubík zlobí - chudák Myšák Kuba Frinta Máťa Frintová 21:31 3 26:01
5. 15 EPO neplavci Štěpán Bušek Majda Böhmová 20:29 9 30:59
6. 10 O 106 Jiří Škrdlant Martina Škrdlantová 19:15 14 34:45
7. 13 splašený kladívka Jaroslav Hejl Věrka Schofferová 18:19 25 44:49
8. 30 EPO Ajajaj Tomáš Svoboda Bea Bacarizo 18:21 27 46:51
9. 28 EPO v biku Zuzana Kurzová Zdeněk Sedláček 19:44 33 54:14
10. 27 Trvám na motorové pile Petr Dvořák Lenka Janováčová 21:37 43 66:07
11. 8 Duo Rolada Ladislav Gilík Romana Gilíková 19:54 51 72:24
12. 9 Maj taktik is zkusit šusn Jan Honěk Monika Hoňková 19:54 51 72:24

VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 1 SVK - Hlavně přežít Gabriela Knapová Vladimír Turzík 17:22 1 19:52
2. 3 NEVER GIVE UP Ondřej Malohlava Miloš Holuša 19:16 2 22:46
3. 2 Desafío Luděk Benada Roman Jurečka 17:06 44 62:36