Výsledky 2019

ŽENY OPEN

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 15 EPO Tili a Pechi Jana Lenková Jitka Akrmanová 16:57 -0:30 17:57
2. 29 EPO Lenka Nováková Zuzana Kurzová 17:41 -0:30 18:41
3. 17 Holky z Hor Zuzana Tomešová Klára Jiřištová 20:21 1:30 23:21
4. 16 Arrivederci Vendula Bohoňková Anna Švejdová 19:01 4 24:31

MUŽI OPEN

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 12 EPO - Černý vrch Pavel Kurz Jan Obuškevič 12:00 0 13:30
2. 21 Sport nás baví, bavte se s námi Filip Herbs Petr Plecháč 14:19 0 15:49
3. 7 Jihočeští sedláci Jakub Kašparů Josef Pivoňka 15:57 0 17:27
4. 8 Švagříci Luboš Drnek Petr Louženský 16:34 0 18:04
5. 13 DoDo Luboš Doleček Tomáš Douběta 17:10 0 18:40
6. 10 AdaDas Libor Švehla Robert Martínek 18:28 2 21:58
7. 9 SENIORSKÝ BALET Marek Epstein Jan Fulín 20:43 6 28:13
8. 14 EXIT Team Tomáš Grim Nicolas Grim 18:00 13 32:30
9. 11 Frájové v papučích 2.0 David Polák Libor Kotěšovec 21:43 20 43:13
10. 5 HerKa Michal Herudek Václav Kašný 20:35 30 52:05

MIX OPEN

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 30 EPO Studium zdravého spánku Tomáš Protiva Terezka Drábková 14:42 0 16:12
2. 32 EPO Grumpy koťátka Tomáš Tesař Lucie Parisová 15:41 0 17:11
3. 25 LOST Iva Macholdová Miloš Bohoněk 16:14 0 17:44
4. 22 DOPLNÍME Dagmar Tučková Petr Herink 16:15 0 17:45
5. 23 Lépe nevědět Petr Nehasil Petra Vahalová 16:44 0 18:14
6. 31 EPO To ti nepoběžím! Ondřej Šebl Tereza Javůrková 18:39 0 20:09
7. 19 HADI Michal Hnilička Saša Kárová 18:24 2 21:54
8. 27 Ozubená kola Jiří Škrdlant Martina Škrdlantová 19:01 3 23:31
9. 26 Nezdice na Šumavě Ondřej Hájek Vlaďka Keegan 19:21 12 32:51
10. 24 Rybičky 48 Ladislav Gilík Romana Gilíková 20:35 33 55:05
11. 18 Rybičky Jan Honěk Monika Hoňková 20:35 35 57:05
12. 20 Trochu blázni Jiřina Elčknerová Michal Elčkner 21:09 55:20 77:59

VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK

poř. start.č. název týmu závodník 1 závodník 2 čas v cíli penalizace
(hodiny)
výsledný čas
(v hodinách)
1. 4 Two little ugly monkeys Pavel Šprynar Oldřich Novák 14:53 0 16:23
2. 3 Prajzáci Ondřej Malohlava Marek Harasim 19:23 3 23:53
3. 2 SKV - Hlavně přežít Gabriela Knapová Petr Kubal 16:47 13 31:16
4. 1 Desafío Luděk Benada Roman Jurečka 17:02 26 44:32