Startující

Přihlášené dvojice dle pořadí registrace

KategorieNázev týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. ŽENY OPEN Jezinky Olajda Habaskova Ještěrka Štefanová
2. MUŽI OPEN EPO Plavec a Šplouch Tomas Strasak Premysl Zdenek
3. MIX OPEN EPO BRATR A SESTRA V BIKU Zdeněk Sedláček Zuzana Kurzová
4. MUŽI OPEN HerKa Václav Kašný Michal Herudek
5. MUŽI OPEN Šlapej vodu Jiří Petrů Ondřej Kosejk
6. MUŽI OPEN Měli bychom psát bakalářku Tomáš Pils David Kaplan
7. MUŽI OPEN DYCKY TYRKYS Marek Harasim Jan Hyrlík
8. MIX OPEN O 106 Jiří Škrdlant Martina Škrdlantová
9. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK SVK - Hlavně přežít Gabriela Knapová Vladimír Turzík
10. MUŽI OPEN Kajakos Jan Kotyk Karel Švábek
11. MUŽI OPEN AdaDas Libor Švehla Robert Martínek
12. MUŽI OPEN Bylo líp Petr Nehasil Tonda Blomann
13. MUŽI OPEN Černý vrch nad Hrobem Honza Obuškevič Pavel Kurz
14. ŽENY OPEN EPO HejTerky Tereza Javůrková Tereza Drábková
15. ŽENY OPEN Arrivederci Vendula Bohoňková Anna Švejdová
16. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK FOREVER YOUNG Ondřej Malohlava Radek Petružela
17. MUŽI OPEN Seniorský balet Marek Epstein Jan Fulín
18. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK Desafío Ludek Benada Roman Jurečka
19. MIX OPEN EPO Poplavem Tomáš Tesař Jana Procházková
20. ŽENY OPEN Tili a Pechi Jitka Akrmanová Jana Lenková
21. ŽENY OPEN 4FUN Věra Schofferová Klára Krmelová
22. MUŽI OPEN DoDo Tomáš Douběta Luboš Doleček
23. ŽENY OPEN Pipinky Lucie Rybářová Michaela Illíková
24. MIX OPEN EPO Neplavci Štěpán Bušek Magdalena Böhmová
25. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK Spadla krysa z višně Jiří Vozda Vojtěch Vozda
26. VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK SKV 3D Jakub Měrka Pavel Šprynar
27. MIX OPEN EPO ONE Tomáš Buňata Tereza Poláková
28. MUŽI OPEN Čelovky Lucifer Petr Dvořák Ondra Falta
29. MUŽI OPEN Kvalita zaručena Jan Cholenský Martin Sladký

Přihlášené dvojice dle kategorií

ŽENY OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. Jezinky Olajda Habaskova Ještěrka Štefanová
2. EPO HejTerky Tereza Javůrková Tereza Drábková
3. Arrivederci Vendula Bohoňková Anna Švejdová
4. Tili a Pechi Jitka Akrmanová Jana Lenková
5. 4FUN Věra Schofferová Klára Krmelová
6. Pipinky Lucie Rybářová Michaela Illíková

MUŽI OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. EPO Plavec a Šplouch Tomas Strasak Premysl Zdenek
2. HerKa Václav Kašný Michal Herudek
3. Šlapej vodu Jiří Petrů Ondřej Kosejk
4. Měli bychom psát bakalářku Tomáš Pils David Kaplan
5. DYCKY TYRKYS Marek Harasim Jan Hyrlík
6. Kajakos Jan Kotyk Karel Švábek
7. AdaDas Libor Švehla Robert Martínek
8. Bylo líp Petr Nehasil Tonda Blomann
9. Černý vrch nad Hrobem Honza Obuškevič Pavel Kurz
10. Seniorský balet Marek Epstein Jan Fulín
11. DoDo Tomáš Douběta Luboš Doleček
12. Čelovky Lucifer Petr Dvořák Ondra Falta
13. Kvalita zaručena Jan Cholenský Martin Sladký

MIX OPEN

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. EPO BRATR A SESTRA V BIKU Zdeněk Sedláček Zuzana Kurzová
2. O 106 Jiří Škrdlant Martina Škrdlantová
3. EPO Poplavem Tomáš Tesař Jana Procházková
4. EPO Neplavci Štěpán Bušek Magdalena Böhmová
5. EPO ONE Tomáš Buňata Tereza Poláková

VOZÍČKÁŘ A CHOĎÁK

Název týmuJméno a příjmení #1Jméno a příjmení #2
1. SVK - Hlavně přežít Gabriela Knapová Vladimír Turzík
2. FOREVER YOUNG Ondřej Malohlava Radek Petružela
3. Desafío Ludek Benada Roman Jurečka
4. Spadla krysa z višně Jiří Vozda Vojtěch Vozda
5. SKV 3D Jakub Měrka Pavel Šprynar